K (project)

19. ledna 2013 v 10:15 | Peťa-chan |  K (project)
No, mám pekné oneskorenie. K-čko som dopozerala asi tak pred dvoma týždňami :D Ale máte ho tu, nakoniec som si naň spomenula :P
Název ve znacích: K
Vydání první epizody: 3.10.2012
Vydání poslední epizody:
28.12.2012
Počet epizod:
13
Čas na epizodu:
25 minut
Čas na anime: 5 hodin 25 minut
Žánry: Bishounen, Supersíla, Josei, EcchiHudba:
Na hudbě se podílel Endou Mikio. V anime se vyskytuje jeden opening, který nám otevírá celý díl. Opening nese název Kings, což nám může trochu napovědět o čem bude anime. Začátek tohoto openingu se mi moc nelíbil a přeskakoval jsem kousek, až jsem se dostat do pasáže, kdy řeknou "prepare", pak totiž začíná nejlepší část tohoto openingu. Endingy má toto anime dvě a obě mě doslova uchvátily. První ending, který je prakticky na každém konci dílu se jmenuje Tsumetai Heaya, Hitori a pak druhý ending, který se vyskytuje jen v díle, kde se vzpomíná na Tatsuku se jmenuje Circle of Friends a ten se mi líbil více, jak ten hlavní. A jako v každém anime , tak i tu najdeme spoustu songů provádějící určité postavy a akce. Nakonec tedy hudbě nemohu nic vyčíst a dávám známku 9.
Postavy:
Na animaci postav se podílel Suzuki Shingo. Postavy se mi hodně líbily, ať už se jedná o to jaký měly vlastnosti, nebo jak vypadaly, ale ze všeho nejvíce, jací seiyuu byli vybráni. Koukl jsem na první díl a hned už jsem googlil jednoho seiyuu, druhý díl a hledal jse dalšího. Nakonec jsem zjistil, že toto anime má téměř hvězdné obsazení a je tu spousta mě známých seiyuu. Každá postava má svoje chování a nikdo nekopíruju postavu jinou, můžeme tedy najít od všeho něco. Osobně se mi nejvíce líbila Neko a Mikoto. Hlavně kvůli vybraným seiyuu dávám známku 8.
Příběh:
Ze začátku jsem si docela lámal hlavu s tím o co tam vůbec běží. Nějakého bělovlasého kluka honí sluha bývalého Bezbarvého krále, klan Červeného krále a aby to nebylo všechno, tak ho chce chytit i Modrý král. Kdo je tedy tento bělovlasý chlapec a proč po něm všichni jdou?
Jak jsem se prokousával dalšíma dílama, tak mi to začínalo být jasnější a jasnější a tím pádem mě to i více bavilo, aby také když jsem kvůli tomu nešel skoro spát, že. Víceméně, kdo má rád akčnější anime, tak toto je přímo pro něj. Můžeme zde najít spousty akčních scén, bojů ale také spousty vtipných i smutných scének, které leckoho doženou k slzám. Příběh se mi nakonec velmi líbil a tak ani tady na známce nebudu šetřit a dám rovnou známku 9.
Souhrn:
Isana Yashiro je student, který studuje na Akademickém ostrově, ale jednou na něj zautočí nějaký kluk na skatu a snaží se ho zabít. Později zjistí, že po něm jde organizace Homura, potom také Modrokabátníci a aby toho nebylo málo je pod počlivým dohledem Yatogami Kuroa. Proč po něm tedy všichni jdou a snaží se ho zabít? Udělal něco špatného? Nezbývá mu tedy nic jiného, než prokázat svoji nevinu a tak mu na jeho cestě za poznáním pomáhá i toulavá Strain jménem Neko a samozřejmě také Kurou. Jak to nakonec všechno skončí? A kdo vůbec je onen Isana Yashiro?
Jednoznačne to hodnotím na 10. Našla som si svojich obľúbencov a celkovo to bola pre mňa istá zmena. Moderné spracovanie v zaujímavom podaní ;) Vrelo odporúčam pozrieť....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Tvoj obľúbený anime hrdina?

Naruto 26.7% (93)
Ichigo 12.1% (42)
L 13.2% (46)
Niekto z One Piece 8.9% (31)
Niekto iný 27.6% (96)
Hrdinu nemám 11.5% (40)

Komentáře

1 *DiDi* *DiDi* | Web | 19. ledna 2013 v 12:06 | Reagovat

Písala som ti e-mail ohľadom designu :-D Prosím odpovedz čo najskôr :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama